Grupo de Investigación

Grupo de Investigación

Grupo de Investigación

Consello de departamento

Membros Permanentes

  1. Germán Aneiros Pérez
  2. José Augusto Antón Nacimiento
  3. Iñigo Arregui Álvarez
  4. Marta Benítez García
  5. Miguel Brozos Vázquez
  6. Marco Antonio Campo Cabana
  7. Ricardo Cao Abad
  8. María Teresa Cao Rial
  9. Jesús Cardenal Carro
  10. María Luisa Carpente Rodríguez
  11. Manuel Casteleiro Maldonado
  12. José Jesús Cendán Verdes
  13. Fernando Cobeño Arlegui
  14. Ignacio Colominas Ezponda
  15. Julián Costa Bouzas
  16. Nuria A. Cuéllar Cerrillo
  17. Álvaro Deibe Díaz
  18. Ana María Díaz Díaz
  19. Xavier Eduardo Domínguez Pérez
  20. Graciela Estévez Pérez
  21. Jaime Miguel Fe Marqués
  22. Rubén Fernández Casal
  23. Ana María Ferreiro Ferreiro
  24. Mario Francisco Fernández
  25. Luis Fuentes García
  26. Marta García Abel
  27. Ignacio García Jurado
  28. José Antonio García Rodríguez
  29. Héctor Gómez Díaz
  30. María González Taboada
  31. Luis María Hervella Nieto
  32. María Teresa Iglesias Otero
  33. María Amalia Jácome Pumar
  34. María José Lombardía Cortiña
  35. Ignacio López de Ullibarri Galparsoro
  36. Silvia María Lorenzo Freire
  37. María Emma Martín Gutierrez
  38. Fermín Navarrina Martínez
  39. Salvador Naya Fernández
  40. Xesús Antón Nogueira Garea
  41. María Victoria Otero Piñeiro
  42. José Luis Otero Verea
  43. José París López
  44. Manuel Antonio Presedo Quindimil
  45. Andrés Prieto Aneiros
  46. Alejandro Quintela del Río
  47. Luis Ramírez Palacios
  48. Ángel Rodríguez Arós
  49. José Manuel Rodríguez Seijo (Secretario)
  50. Pablo Rodríguez-Vellando Fernández-Carvajal
  51. Vicente Suárez Peñaranda
  52. María Suárez Taboada
  53. Raquel Taboada Vázquez
  54. Javier Tarrío Saavedra
  55. Ana Dorotea Tarrío Tobar
  56. Araceli Torres Miño
  57. Carlos Vázquez Cendón (Presidente)
  58. Jose Antonio Vilar Fernández
  59. Juan Manuel Vilar Fernández

Representantes do profesorado a tempo parcial, persoal investigador en formación e lectores

  1. Laura Borrajo López
  2. Iván Couceiro Aguiar
  3. Ana López Cheda
  4. Pablo Montero Manso
  5. Beatriz Salvador Mancho

Representantes dos estudantes de primeiro e segundo ciclo

  1. Rocio Barro Prieto
  2. Ricardo Couso López
  3. Lucas Lojo Caride
  4. Alberto Prieto Arranz
  5. Xoán Rodríguez Caridad

Representantes do persoal de administración e servicios

  1. José Antonio Díaz Maques